Help can't solve by now

Tell us what’s happening:

Your code so far


<h1>Hello World</h1>

<p>LOREM IPSUM DOLOR SIT AMET, CONSECTETUR ADIPISCING ELIT. CUM ID FUGIUNT, RE EADEM DEFENDUNT, QUAE PERIPATETICI, VERBA. NON PUGNEM CUM HOMINE, CUR TANTUM HABEAT IN NATURA BONI; DUO REGES: CONSTRUCTIO INTERRETE. CUR ID NON ITA FIT? ALIUD IGITUR ESSE CENSET GAUDERE, ALIUD NON DOLERE. NAM ISTA VESTRA: SI GRAVIS, BREVIS; NAM ALIQUANDO POSSE RECTE FIERI DICUNT NULLA EXPECTATA NEC QUAESITA VOLUPTATE. O MAGNAM VIM INGENII CAUSAMQUE IUSTAM, CUR NOVA EXISTERET DISCIPLINA! PERGE PORRO. <i>FRATER ET T.</i> <i>QUID, DE QUO NULLA DISSENSIO EST?</i> SED AD HAEC, NISI MOLESTUM EST, HABEO QUAE VELIM. </p>

<p>IDEM ETIAM DOLOREM SAEPE PERPETIUNTUR, NE, SI ID NON FACIANT, INCIDANT IN MAIOREM. QUIPPE: HABES ENIM A RHETORIBUS; QUID ENIM AB ANTIQUIS EX EO GENERE, QUOD AD DISSERENDUM VALET, PRAETERMISSUM EST? HIC, QUI UTRUMQUE PROBAT, AMBOBUS DEBUIT UTI, SICUT FACIT RE, NEQUE TAMEN DIVIDIT VERBIS. TE ENIM IUDICEM AEQUUM PUTO, MODO QUAE DICAT ILLE BENE NORIS. <mark>NEGAT ESSE EAM, INQUIT, PROPTER SE EXPETENDAM.</mark> NULLA PROFECTO EST, QUIN SUAM VIM RETINEAT A PRIMO AD EXTREMUM. CUM AGEREMUS, INQUIT, VITAE BEATUM ET EUNDEM SUPREMUM DIEM, SCRIBEBAMUS HAEC. </p>

<p>QUOD DICIT EPICURUS ETIAM DE VOLUPTATE, QUAE MINIME SINT VOLUPTATES, EAS OBSCURARI SAEPE ET OBRUI. NON AUTEM HOC: IGITUR NE ILLUD QUIDEM. <b>SATIS EST AD HOC RESPONSUM.</b> BONA AUTEM CORPORIS HUIC SUNT, QUOD POSTERIUS POSUI, SIMILIORA. </p>



<p>Hello Paragraph</p>

Your browser information:

User Agent is: Mozilla/5.0 (Linux; Android 9; RMX1941) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/79.0.3945.136 Mobile Safari/537.36.

Challenge: Fill in the Blank with Placeholder Text

Link to the challenge:
https://www.freecodecamp.org/learn/responsive-web-design/basic-html-and-html5/fill-in-the-blank-with-placeholder-text

You are not following the instructions at all.

Replace the text inside your p element with the first few words of this kitty ipsum text: Kitty ipsum dolor sit amet, shed everywhere shed everywhere stretching attack your ankles chase the red dot, hairball run catnip eat the grass sniff.

Instead, you deleted the h2 element, added three p elements with your own text, and left the existing p element unchanged.

Thank you :grinning: